Prosluněný výhled

Cestování znamená svobodu. Také v interiéru.

Cestování s Flair znamená svobodu. A svoboda začíní již v interiéru. Pokud sedíte uvolněně ve svém Arto a vychutnává te si pohled, pak by neměla skončit už v prvním oddílu před tímto kuchyně. Za tímto účelem jsme se s naší myšlenkou zatahovacím Gurtstützen. Byli jsme schopni zcela odstranit tuto zeď a vytvořit jiný pocit prostoru. S touto myšlenkou jsme zajistili, že naši zákazníci v každém z našich vložek může vychutnat luxus neomezené svobody. Comfort je někdy prostě vynechat věci, bez ohledu na to, jaké jsou náklady.

JAK ZEINEM SEAT v televizi křeslo.

Jaký je rozdíl mezi dvěma pohodlnými, ergonomickými sedadly řidiče a spolujezdce a dvěma pohodlnými lehátky sklopná? Přesně 180 stupňů, protože volitelné SKA sedadla v Niesmann + Bischoff můžete vždy dělat obojí. Jako sedadlo řidiče, které vás podpoří na dlouhých cestách pomocí lze nastavit v libovolném místě vašeho těla na vaše individuální potřeby.
A pokud jste na místě cítí potřebu zcela uvolnit, otočit sedadlo, dokud nezapadne na své místo přesně 180 stupňů a položte je přesně tak vysoká, že můžete umístit na pohovce před vámi vaše nohy pohodlně. Nyní stačí mít ruce za hlavu a užijte si uvolněnou večer na TV přímo naproti.