Design exteriéru

DBALI JSEME NA JEHO LADNÉ LINIE

Velmi sportovní zevnějšek podtrhuje u vozu SMOVE markantní a souvislý ClouLine-Design. Současně jsme dbali u všech deignových paketů na dynamický vzhled vozu. Výsledek - nevypadá jenom velmi dynamicky, ale působivou aerodynamiku přímo vlastní a vy tak dosáhnete svých cílů rychleji i úsporněji.

INTEGRAČNÍ LOOK

Tím, že druhý sloupek kabiny řidiče byl posazen více dozadu, plynulejším přechodem mezi čelním sklem a kapotou motoru se integruje původní FAAT kabina opticky mnohem lépe do celkového pohledu. Plynulejší přechody forem ve všech plochách vozidla, zúžení všech mezer na karosérii ještě podtrhují jeho integrační look.

DYNAMICKÁ TVÁŘ ZNAČKY

Sportovní duch a hbitost patří odjakživa do DNA Niesmann+Bischoff. To, že nový SMOVE patří do rodiny, potvrzuje Clou-Line Design na předku vozu a optické zredukování výšky. Perfektně tak sedne k ostatním členům Arto a Flair.

ZÁĎ O TŘECH DIMENZÍCH

Záď vozu SMOVE integruje všechny technické komponenty - jako zadní osvětlení, couvací kameru a spoiler. Všechny prvky zádě a střechy jsou sjednoceny u všech typů a podtrhují tento jedinečný třídimenzionální look zádi vozu.

 

Fotogalerie

smove-startseite-1
smove-startseite-2
smove-startseite-3