Úvodem

Úvodem

Zde se všechno točí kolem dobrého pocitu.

Jaký je rozdíl mezi dvěma pohodlnými, ergonomickými sedadly řidiče a spolujezdce a mezi dvěma pohodlnými křesly před televizí? 

Obytná plocha

Obytná plocha

Byli jsme architekty

Na 13 až 14 čtverečních metrech jsme vám postavili celý dům s příjemným obývacím pokojem, prostornou koupelnou, kuchyní, ve které nic nechybí a ložnicí snů. Bylo třeba mnoha geniálních řešení. Zveme vás do našeho světa geniálních nápadů a ke společné cestě interiérem vašeho nového domova – vozu SMOVE.

Obývací pokoj

Obývací pokoj

CESTOVÁNÍ ZNAMENÁ SVOBODU TAKÉ VE VNITŘNÍM PROSTORU

Pocit svobody bez hranic necítíme ve SMOVE jen za jízdy, ale i při odpočinku v obývacím prostoru.

Koupelna

Koupelna

ZASTÁVKA V BEZVA KOUPELNĚ

Na malém prostoru s velkou vynalézavostí jsme pro vás vytvořili nejmenší koupelnu a sami se divíme, jak je prostorná. Umývadlo, toaleta, sprcha, držák ručníků, zrcadlo, regál, topení, sedátko, úložné prostory – to vše má zde místo. A pro vás je tu místo také.

Kuchyň

Kuchyň

KLAPKA...

Parádní kuchyňský blok s výhledem není jen optická výhra pro obývací prostor. Slouží také jako praktická odkládací plocha, plocha pracovní i kuchyňská linka. A v případě, když chceme vařit, péct a umývat nádobí?

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.