Podvozek

Podvozek

CESTOVÁNÍ S POCITEM OSOBNÍHO VOZU

Chceme, aby vaše dovolená začala už od prvních kilometrů. Proto jsme vybavili SMOVE mnoha technickými vychytávkami, které neskutečně vylepšují jízdní vlastnosti. Není to samozřejmost u každého obytného auta. Pro nás ale ano.

 

Tuhost

Tuhost

ODOLNOST VŮČI BOČNÍMU ZKRUTU

V porovnání s konvenčními technikami nástavby disponujeSMOVE až o 30% větší odolností proti torznímu namáhání karosérie. V první řadě díky své extra stabilní podlaze zhotovené z oboustranného hliníkového sendviče s tvrdou izolační pěnou uvnitř, sendviče, který je sešroubovaný a navíc slepený se sníženým podvozkem AL-KO. Dále pevnost celé konstrukce zvyšují zesílené sloupky kabiny, které tak zpevňují spojení nástavby s kabinou Fiat. Tato opatření mění zásadně jízdní vlastnosti a tlumí jízdní hluk uvnitř vozidla.

Izolace

Izolace

OBOUSTRANNÉ ALU- SENDVIČE. VÝBORNÝ NÁPAD, KTERÝ JSME JEŠTĚ VYLEPŠILI

Dovolená v zimě – někdy nám dává počasí pořádně zabrat. Někdy i v horku. Postarali jsme se o to, aby jak v zimě tak v létě vládla ve SMOVE příjemná teplota. Už před 30ti lety jsme používali tyto oboustranné alu-sendviče na stavbu obytných aut a od té doby je stále vylepšujeme.

Vytápění a větrání

Vytápění a větrání

Cestujete daleko? SMOVE znamená cestovat s „nohami v teple"

S vozem SMOVE jste vždy nejlépe připraveni na chladné dny na cestách nebo pro zimní dovolenou.

Management kvality

Management kvality

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE ZÁŽITKY

Stále něco vyvíjíme, aby naše vozidla byla stále lepší. Někdy se chopíme i něčeho docela starého. Pro vnitřní vybavení ale použijeme jen to nejlepší.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.