Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/doc/www.niesmannbischoff.cz/www/admin/templates/template_class.php on line 126

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.niesmannbischoff.cz/www/admin/templates/template_class.php:126) in /www/doc/www.niesmannbischoff.cz/www/reader.php on line 73
Niesmann+Bischoff - Výroba karavanů - Niesmann+Bischoff - Výroba karavanů

Výstava Caravaning Brno 9.-12.11. 2017


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/doc/www.niesmannbischoff.cz/www/admin/templates/template_class.php on line 126

Od 9.11. až do 12.11. nás můžete navštívit na Mezinárodní výstavě karavanů a obytných vozů v Brně. Tato výstava je velice prestižní a patří mezi nejvýznamější akce ve střední a východní Evropě. Pro milovníky cestování je tato výstava nezapomenutelným zážitkem.

Můžete se těšit na naše prémiové vozy Niesmann+Bischoff.

Z polointegrovaných modelů nesmíte vynechat prohlídku nové výrobní řady Bürstner Harmony Line, kde vnitřní design a výbava Vás přímo pohltí a nadchne. (Lyseo TD Harmony Line 710 G). Originální půdorys s velkou sedací soupravou v zadní části vozu můžete znovu obdivovat u Lyseo TD 744.

Od Niesmann+Bischoff přijede to nejlepší z výrobních řad ARTO 77 E (nový půdorys), SMOVE 7,4 B a FLAIR 920 LE z řady nejvyšší (na IVECO).
Rozzářit se mohou i oči příznivců motorů Mercedes a Iveco - přivezeme vůz Hymermobil ML-I 570 (na podvozku Mercedes), IVECO najdeme u Niesmann+Bischoff Flair 920 LE.

Pokud chcete najít vůz, který potěší rodinný rozpočet, ale nesleví z výbavy a kvality, dopřejte si vozy z velmi úspěšné kolekce Edice 30 Bürstner IXEO TIME it 726 G a IXEO TIME it 710 G, nebo Travel Van 620 G.
Zájemci o obytné přívěsy budou mile překvapeni stále více oblíbenou řadou PLUS (se spouštěcí postelí), kde vystavíme Averso Plus 520 TL a Averso Plus 510 TK. Neopomeňte nahlédnout do obytných přívěsů Bürstner Premio i Averso a pohled Váš určitě přiláká řada přívěsů od Hymer, kde je vidět náskok – náskok díky tradici (Nova GL 560 Edice 60 a Exciting 505 Edice 60).

Nebude lehké si z tak bohaté nabídky vybrat, a proto jsme tu pro Vás s velkým nasazením.

Rádi Vám s výběrem vozu, stejně jako příslušenstvím na profesionální úrovni poradíme. Těšíme se na vaši společnost!